MiastoStoleczne.pl

Duch zespołu to także duch miejsca, w którym spotykasz się ze swoimi współpracownikami!

Organizacja firmowego spotkania to nie tylko dobrze skomponowany catering, ale również właściwie dobrane miejsce. Warto pamiętać, że to właśnie ono przesądzi o charakterze spotkania i panującej wśród gości atmosferze. Z tego powodu najlepiej wybrać miejsce, które wyróżnia się nieszablonowym klimatem i wyjątkowym stylem. Właśnie taka jest Villa Foksal.

Nowoczesne i stylowe wnętrza

Aby zaproszeni goście czuli się w restauracji swobodnie, miejsce musi być w odpowiedni sposób zaaranżowane. Dlatego Villa Foksal to głównie nowoczesne elementy wystroju wnętrz, choć projektanci nie bali się również czerpać z klasycznych rozwiązań, które przejawiają się w doskonale wykończonych dodatkach i detalach. Restauracja zlokalizowana w samym centrum Warszawy to prawdziwa perła na lokalnym rynku, a dopełnieniem doskonałej kuchni jest właśnie jej wnętrze, które z całą pewnością można określić jako nieszablonowe. Właściciele tego miejsca kładą ogromny nacisk na atmosferę panującą wewnątrz, dlatego jest to idealna przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych – zarówno dużych eventów, jak i kameralnych kolacji.

Urocza oranżeria

Jednym z największych atutów Villi Foksal jest przepiękna oranżeria o imponującej powierzchni – to aż 260 m2. Restauracja z ogrodem stanowi najlepsze miejsce na organizację różnego rodzaju eventów branżowych, spotkań koktajlowych czy firmowych bankietów. Oranżerię można zagospodarować w dowolny sposób, czyniąc z niej iście bajkową przestrzeń, która sprzyja rozmowom na temat interesów czy trendów związanych z branżą. Duża powierzchnia umożliwia zachowanie dystansu i prywatności, a nietuzinkowy wystrój i klimat tego miejsca sprawi, że zaproszeni goście będą czuć się absolutnie wyjątkowo. Villa Foksal w zależności od potrzeb oferuje oczywiście wynajem całej oranżerii, a nawet całego obiektu.

Warto pamiętać, że oranżerie od lat są doskonałą klimatyczną alternatywą dla tradycyjnych ogrodów restauracyjnych, zwłaszcza gdy na zewnątrz panuje niska temperatura.

Funkcjonalna przestrzeń do firmowych spotkań

Aby firmowe wydarzenie przebiegało zgodnie z planem, wynajęta przestrzeń powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Restauracja z ogrodem Villa Foksal oferuje wielkopowierzchniową salę, która pomieści 300 osób siedzących, a w pozycji stojącej – nawet 500. Co ważne, jest to miejsce wyjątkowo komfortowe, a poszczególne elementy wystroju i meble można dowolnie konfigurować, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Managerowie restauracji do każdego przyjęcia i firmowego wydarzenia podchodzą indywidualnie, dlatego każdorazowo dostosowują restauracyjną przestrzeń i oranżerię do specyfiki danego eventu.

Elegancki i stylowy wystrój, komfort, wiele możliwych konfiguracji przestrzeni, możliwość wyjścia do ogrodu, atrakcyjna lokalizacja, doskonała kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie – to elementy kluczowe z punktu widzenia wyboru miejsca odpowiedniego na firmowe spotkanie. Villa Foksal z całą pewnością spełnia wszystkie te wymagania, doskonale wpisując się w klimat branżowego spotkania.

You might also like