Mieszkanie w mieście czy dom pod miastem: co wybrać?

Dylemat, który często spędza sen z powiek tym, którzy przed nim stają. Gdzie mieszkać, w mieście, czy poza nim, w mieszkaniu czy w domu? Każda z tych opcji ma swoich zwolenników i przeciwników, gotowych z przekonaniem bronić swoich racji.

Co by jednak było, gdyby udało się połączyć wszystkie te koncepcje? Gdyby oś sporu przestała istnieć, a zamiast niej pojawiła się opcja, jakiej niemożna odrzucić? Niemożliwe? Bynajmniej!

Coś, co jest całkiem realne

Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce. Z jednej strony, znajdujące się niedaleko Ogrody Botaniczne PAN, oraz pobliskie Lasy Kabackie, tworzą idealną lokalizację aby tam zamieszkać. Z kolei bliskość Warszawy, sprawia, że jest się blisko szkół, firm handlu i rozrywki. Wszystkie powyższe aspekty, powodują, że fakt iż takie miejsce istnieje, ociera się o niemożliwe. I pomyśleć, że można tam zamieszkać i doświadczać wszystkich  atrybutów idealnego bytowania – spokoju, nieskażonej natury i bliskości wszystkich cywilizacyjnych udogodnień. Tak, można na stałe znaleźć się w takim miejscu, porzucając raz na zawsze dylemat; jak i gdzie mieszkać.

Jak to jest możliwe?

W miejscu, które zostało opisane, firma Ghelmaco buduje, jedyne w swoim rodzaju osiedle domów głównie w zabudowie szeregowej. GROEN KONSTANCIN – osiedle wyjątkowe, pozwala urzeczywistnić marzenia każdej rodziny. Niezwykła lokalizacja, perfekcyjnie stworzone domy oraz niebanalny design tworzą to jedyne w swoim rodzaju, połączenie piękna z  funkcjonalnością. Taką sztuka nie zawsze się udaje, jednak Ghelmaco dokonało tego, tworzą osiedle, które zachwyca i napawa dumą…

Trochę faktów

Osiedle w takiej lokalizacji, to rzecz, jaka nie przytrafia się często. Docelowo, osiedle składać się będzie ze 160 lokali mieszkalnych. Pierwszy etap obejmuje budowę 48 lokali. Domy wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane z wyczuciem klasy i użyteczności. Przestrzeń osiedla to kompozycja optymalna w kwestii przyjaznego bytowania i możliwości korzystania z dobrodziejstwa lokalizacji. GROEN KONSTANCIN wpisuje się w nurt tworzenia osiedli będących w pełnej koegzystencji i symbiozie z otaczającą przyrodą oraz krajobrazem. Dodatkowe elementy, takie jak choćby staw z drewnianym mostkiem, podkreślają i uzupełniają obraz osiedla.

Konstancin-Jeziorna, w obrębie którego znajduje się osiedle, to gmina miejsko wiejska, oferująca udogodnienia tak miasta jak i wsi. To bardzo ważne, bowiem taki mariaż, to rzecz idealna dla jej rdzennych mieszkańców, oraz dla wszystkich, którzy postanowić w niej zamieszkać.

Okolice Konstancina-Jeziornej to rejon atrakcyjny pod względem istnienia w jego obrębie wielu ciekawych miejsc związanych z przyrodą oraz architekturą. Należą do nich Park Zdrojowy im hrabiego Witolda Skórzewskiego, Chojnowski Park Krajobrazowy, Rezerwat Przyrody Wyspy Świderskie, Willa La Fleur czy Muzeum Dom Stefana Żeromskiego. Istnienie takich miejsc i obiektów to rzecz nie do przecenienia dla mieszkańców nowego osiedla.

Na koniec

Mieszkać w mieście czy dom pod miastem? Co wybrać? Tak postawione pytanie może być trudnym, aby na nie racjonalnie odpowiedzieć. Owszem, ale nie w tym przypadku. Osiedle GROEN KONSTANCIN unieważnia je, bowiem spełnia atrybuty jednej i drugiej opcji, wzbogacając swoją ofertę o ponadprogramowy, niepowtarzalny czar miejsca, w którym się znajduje.

Materiał Partnera