MiastoStoleczne.pl

Sprzątanie kampera? Zainwestuj w odkurzacz samochodowy WAECO!

Kiedy zbliża się lato wielu właścicieli kamperów zaczyna planować wyjazd. Jednak obmyślanie wakacyjnej wyprawy powinno iść w parze także z mniej przyjemnymi czynnościami, do których bez wątpienia zaliczyć można sprzątanie kampera. Wiosenna aura sprzyja porządkom, więc dobrze jest poczekać na ciepły dzień i ruszyć do pracy. Jednak bez odpowiednich akcesoriów czyszczenie tak dużego pojazdu jak kamper może być trudne. W tym celu dobrze jest zaopatrzyć się w odkurzacz samochodowy WAECO.

Wielu fanów caravaningu niechętnie rozpoczyna sprzątanie swoich pojazdów. Nic w tym dziwnego, skoro trzeba targać do garażu czy na podwórze ciężki, domowy odkurzacz i dbać o to, aby ciągle był podłączony do źródła zasilania. Jeśli komuś zależy na wygodzie i funkcjonalności, powinien sięgnąć po odkurzacz samochodowy WAECO, który nie tylko jest bardzo poręczny, ale też świetnie sprawdzi się jako pomoc w czyszczeniu pojazdów typowo turystycznych. Co warto o nim wiedzieć?

O firmie WAECO

WAECO to firma dostarczająca wyposażenie do samochodów, jachtów czy innych pojazdów. Działa już od ponad 40 lat i w swojej ofercie posiada przede wszystkim nowoczesny sprzęt chłodzący (lodówki turystyczne), ale i nie tylko. Asortyment przedsiębiorstwa to także inne urządzenia do mobilnej kuchni (czajniki, kuchenki mikrofalowe) czy klimatyzatory. Obecnie WAECO jest częścią Dometic Group – dzięki temu połączeniu przedsiębiorstwo poszerzyło swoją ofertę także o urządzenia sanitarne, systemy alarmowe i wiele innych produktów dla miłośników turystyki.

Odkurzacz samochodowy WAECO – podstawowe informacje

Odkurzacz samochodowy WAECO to nieoceniona pomoc przy sprzątaniu kampera. Nie wymaga żadnego zewnętrznego zasilania, bowiem wyposażony jest w akumulator, który pozwala pracować urządzeniu bez ładowania około 18 minut. Świetnie sprawdzi się nie tylko do czyszczenia kampera, ale także łodzi, garażu, piwnicy czy zwykłego auta. Ma wystarczającą moc, aby pozbyć się nawet większej ilości brudu. W zestawie wraz z odkurzaczem i wężem ssącym kupujący nabywa także dwie nasadki (szczotkową i szczelinową), pas do noszenia, zasilacz 230 V oraz kabel do ładowarki 12 V.

Zalety odkurzacza samochodowego WAECO

Odkurzanie kampera może być prawdziwą przyjemnością, jeśli tylko zainwestuje się w dobry sprzęt. Odkurzacz samochodowy WAECO pozwoli szybko pozbyć się kurzu, dzięki czemu zyskuje się czas na kolejne etapy przygotowywania pojazdu na wakacyjną podróż. Warto dowiedzieć się, jakie mocne strony prezentuje ten odkurzacz, aby ostatecznie podjąć decyzję o jego zakupie. Co charakteryzuje odkurzacz samochodowy WAECO?
a) Funkcjonalność – odkurzacz może być używany do czyszczenia na sucho i mokro.
b) Łatwość obsługi – odkurzacz od WAECO to nie tylko prostota użytkowania. Sprzęt wyposażony jest w pojemnik na kurz (3,8 l) oraz filtr, które bardzo łatwo wymienić.
c) Bezpieczeństwo – akumulator odkurzacza ładuje się od 10 do 14 godzin i proces ten jest w pełni kontrolowany elektroniczne, co zabezpiecza urządzenie przed przeładowaniem.
d) Wysoka moc czyszczenia – odkurzacz samochodowy WAECO osiąga 400 mm słupa wody przy poborze mocy wynoszącym zaledwie 90 W.
e) Niska waga – odkurzacz od WAECO to niezwykle poręczny sprzęt zapewniający swobodę manewrów w każdym pojeździe. Waży zaledwie około 2 kg.

Każdy właściciel kampera powinien zainwestować w porządne akcesoria czyszczące. Dobrym pomysłem jest zakup odkurzacza samochodowego WAECO. To lekki, funkcjonalny sprzęt z akumulatorem, który przyspieszy i ułatwi sprzątanie.

You might also like