MiastoStoleczne.pl

Kiedy nie dopisuje pogoda – atrakcje w Zakopanem

Zakopane, czyli stolica naszych Tatry to miejsce, do którego chętnie zmierzają turyści latem i zimą, na długie wyjazdy urlopowe lub na weekendy. Dostępne jest tam wiele atrakcji dla każdego. Oprócz zachwycających szlaków, które są mniej lub bardziej wymagające, można też spędzić czas na wiele innych sposobów. Kiedy pogoda nie dopisuje, warto wybrać się do Galerii Krupówki 40. Jest to bardzo ciekawe miejsce.

Galeria Krupówki 40 – co to za miejsce?

Zakopane to najpopularniejszy górski kurort na południu polski. Na najbardziej popularnej ulicy – Krupówki działka warte polecenia centrum handlowe, które przyciąga uwagę tysiąca turystów. Miejsce to wyróżnia się pod wieloma kątami. Przede wszystkim charakteryzuje je nowoczesna bryła, która wyróżnia się na tle klasycznej architektury.  W galerii funkcjonuje wiele różnych sklepów i innych punktów dotyczących mody, sportu, rozrywki, obuwia, artykułów dla dzieci, a także różnych drogerii, punktów spożywczych i innych usług.

Rozrywka w Galerii Krupówki

W centrum handlowym na Krupówkach działa wiele interesujących miejsc oferujących atrakcje dla najmłodszych. Jedną z możliwości jest Galeria Figur że stali, w której można obejrzeć naprawdę interesujące figury przedstawiające postacie z bajek, filmów science fiction czy np. że świata muzyki. Warto zaznaczyć, że wszelkie eksponaty dostępne w galerii są wykonane ze złomu. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, ponieważ śmieci, które normalnie walałyby się po śmietnikach czy skupach są przekształcone w atrakcyjne dzieła sztuki.

Kolejnym miejscem jest salon gier Gamę Planet. Miejsce to jest wyposażone w najlepsze gry zręcznościowe, stoły do bilarda, czy symulatory. Można tam spędzić długie godziny z całą rodziną czy przyjaciółmi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

W Galerii działa też tzw. muzeum szczęścia Be Happy, czyli miejsce w którym spełniają się marzenia i królują słodkie, kolorowe smakołyki. Wśród licznych atrakcji można wyróżnić basen z pianka mi Marshmallow, różne sceny do robienia zdjęć czy bananów huśtawka.

Sport w Galerii Krupówki

Galeria Krupówki 40 jest także warta polecenia z uwagi na profesjonalne sklepy sportowe oraz inne interesujące miejsca dla fanów sportu i aktywnego trybu życia. Korzystając z bogatych ofert można profesjonalnie przygotować się do uprawiania wybranych dyscyplin lub do wspinaczki górskiej. W asortymencie dostępne są takie elementy jak sprzęt, odzież, obuwie i inne, profesjonalne akcesoria. W czasie niepogody, można wybrać się na zakupy i wyposażyć w sprzęty, które przydadzą się podczas innych atrakcji na świeżym powietrzu.

W galerii Krupówki można bardzo miło spędzić czas. Dostępne są różne atrakcje dla młodszych i starszych, a także restauracje serwujące pyszne jedzenie, desery czy ciasta. Warto wybrać się do galerii i zaplanować atrakcje na cały dzień. Możliwości jest naprawdę wiele i z pewnością nie będzie czasu na nudę. Galeria Krupówki 40 to jedno z najciekawszych miejsc w Zakopanem.

You might also like