MiastoStoleczne.pl

Pończochy samonośne – seksowne nawet w plus size!

Pończochy samonośne są doskonałym rozwiązaniem zarówno do użytku codziennego jak też do noszenia na specjalne okazje. Jeśli jesteś panią o nieco pełniejszych kształtach również możesz cieszyć się nimi, wyglądając równie dobrze jak Twoje koleżanki o szczuplejszych kształtach.

Czy pończochy samonośne XXL będą doskonałym, zmysłowym rozwiązaniem?

Pończochy samonośne są doskonałym rozwiązaniem, nawet jeśli słyszałaś kiedyś, że jest przeciwnie. Dodatek ten w świetny sposób komponuje się z piękną, zmysłową bielizną. Panie decydują się na pończochy samonośne w kropki, wzorzyste jak też jednolite czarne. Panie bardzo cenią pończochy samonośne 4 XL z szeroką koronką, która ma motyw kwiatowy oraz roślinny. Dobrym rozwiązaniem są rajstopy białe samonośne kryjące plus size, które nadają się szczególnie na zimniejsze dni. Koronka w ich przypadku może mieć wzór kwiatowy, geometryczny oraz roślinny. Decydując się na ten wybór, pamiętaj, że świetnie będą się one komponować z haleczką oraz z gorsetami, dzięki czemu będziesz wyglądała jeszcze bardziej zmysłowo. Z pewnością spodobają Ci się również pończochy kabaretki fuksja, wzmocnione w ten sposób by bez trudu utrzymać je na udzie. Panie bardzo chętnie po nie sięgają, są hitem sprzedażowym. Wiele kobiet wybiera pończochy lida plus size, które są w różnych kolorach, panie podkreślają, że w trakcie randek robią w nich bardzo dobre wrażenie a panowie czują się wręcz onieśmieleni. Warto postawić na te sprawdzone rozwiązania, które przyniosły powodzenie miłosne wielu Twoim koleżankom. Od teraz również Ty możesz oczarowywać mężczyzn.

Jakie rajstopy XXL?

Rajstopy plus size to nieodłączny element Twojego ubioru, oręż dzięki któremu możesz czarować zmysłami, onieśmielać mężczyzn. Stereotypy są jedynie w głowie, dlatego ważne jest byś pokochała siebie taką jaką jesteś. Panie, które decydują się na rajstopy modelujące sięgają często po 50DEN micro push-poprawiające sylwetkę. Kobiety, które zdecydowały się na ten zakup podkreślają, że pośladki zostały podniesione oraz brzuch stał się spłaszczony a pupa ładnie wypięta. Dobrym rozwiązaniem będą także rajstopy 40DEN relaksujące. Rajstopy erotyczne również okażą się doskonałym rozwiązaniem, gdyż masz prawo czuć się kobieco i zmysłowo. Ostatnio w modzie są rajstopy z dziurką, które sprawiają, że stajesz się jeszcze bardziej pociągająca i zmysłowa. Hitem w ostatnim czasie są ponadto rajstopy kabaretki, które można zakładać przy okazji imprezy. Z pewnością atutem będzie w tym przypadku ciekawa stylizacja. Panie chwalą sobie również rajstopy strip panty kabaretki. Atutem tego wyboru jest fakt, że imitują pończochy z pasem.

You might also like