MiastoStoleczne.pl

W jakich zabiegach warto wykorzystać wypełniacz Revolax?

Revolax Deep z lidokainą to wypełniacz tkanek miękkich, który służy do wypełniania zmarszczek, fałd i zagłębień w skórze. Składa się z kwasu hialuronowego, składnika, który występuje naturalnie w organizmie. Produkt zawiera lidokainę, środek znieczulający, który pozwala na przeprowadzenie komfortowego zabiegu. Aktywne składniki Revolax Deep z lidokainą są wytwarzane ze źródeł niezwierzęcych, więc nie niosą ze sobą żadnego ryzyka. Wykazano, że produkt utrzymuje się do 18 miesięcy i można go podawać w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi.

Charakterystyka

Revolax Deep żel lidokainowy charakteryzuje się wysoką lepkosprężystością, jednofazową strukturą o wysokiej spójności, niskim procentem kąta fazowego oraz wysoką zawartością usieciowanego kwasu hialuronowego (HA). Żel ma pH 7 i jest klarowną, bezbarwną lub jasnożółtą cieczą o charakterystycznym zapachu. Produkt ma strukturę jednofazową i nie zawiera żadnych innych składników poza chlorowodorkiem lidokainy i usieciowanym kwasem hialuronowym. Te dwa składniki tworzą jednorodną mieszaninę i nie oddzielają się od siebie podczas przechowywania. Kwas hialuronowy pełni ważną rolę w strukturze kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia elastyczność, jędrność i nawilżenie skóry. Produkt zawiera usieciowany kwas hialuronowy, co oznacza, że został zmodyfikowany chemicznie, aby był bardziej stabilny, a przez to skuteczny przez dłuższy czas.

W jakich zabiegach warto wykorzystać wypełniacz Revolax?

Revolax Deep może być stosowany do różnych zabiegów kosmetycznych, w tym do powiększania ust, powiększania policzków i powiększania ust. Nadaje się również do leczenia blizn, takich jak blizny potrądzikowe lub blizny chirurgiczne po liftingu twarzy lub plastyce brzucha. Zabieg trwa zwykle około 30 minut a po zabiegu możesz wrócić od razu do pracy lub zajęć towarzyskich, w zależności od osobistych okoliczności.

Kwas hialuronowy zawarty w Revolax Deep jest substancją naturalnie występującą w naszych organizmach, która odpowiada za utrzymanie poziomu nawilżenia skóry, a także zapewnia wsparcie dla naszych stawów i ścięgien. Kwas hialuronowy pomaga również ujędrnić skórę, co zapewnia młodzieńczy wygląd, a także pomaga zredukować zmarszczki i drobne linie poprzez ich wypełnienie.

Główną różnicą między Revolax a innymi wypełniaczami jest obecność w jego składzie lidokainy. Wykazano, że lidokaina zmniejsza ból podczas wstrzyknięcia o około 50%. Revolax jest odpowiedni dla większości pacjentów i ma długi czas działania (do 18 miesięcy). Oznacza to, że po kilku miesiącach nie będziesz potrzebować powtórnych wstrzyknięć, co często jest wymagane w przypadku innych rodzajów wypełniaczy.

Jakie są cechy wyróżniające wypełniacz Revolax?

Produkt posiada następujące cechy:

  • Niska cena – Revolax to jeden z najtańszych produktów na rynku,
  • Najwyższa jakość — Produkt wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami jakości,
  • Szeroka gama zastosowań — redukowanie bruzd oraz zmarszczek, powiększanie ust, brody, a także policzków,
  • Łatwa procedura aplikacji
You might also like